Duben 2011

Škoda Auto sponzorem MS v ledním hokeji 2011

24. dubna 2011 v 12:51 | Mr. L&K |  Zpravodajství
Škoda Auto je oficiálním sponzorem Mistrovství světa v ledním hokeji, které se letos bude konat na půdě Slovenska.
Mistrovství světa v ledním hokeji 2011
Automobilka věnuje 40 vozů. Ty budou sloužit organizačnímu výboru mistrovství. 75. mistrovství světa v ledním hokeji proběhne ve dnech 29. dubna až 15. května a o pohár bude bojovat 16 týmů. Zápasy se budou hrát ve dvou slovenských městech, Bratislavě a Košicích.

Škoda Auto je sponzorem těchto mistrovství už od roku 1993. Toto partnerství je zapsáno v Guinessově knize rekordů jako nejdéle trvající svazek na poli sportovního sponzoringu.

Celkem se bude hrát 56 utkání a organizační výbor čeká účast 350 000 diváků. 700 miliónů lidí by pak mělo zápasy sledovat před televizními obrazovkami.

První showroom Škody v novém designu

16. dubna 2011 v 19:13 | Mr. L&K |  Zpravodajství
V Ženevě byl 7. dubna 2011 otevřen jako první showroom značky Škoda v novém firemním designu. Otevření se mimo jiných účastnil i předseda představenstva společnosti Prof. Dr. h.c. Winfried Vahland.

zdroj: skoda-auto.cz

"S našim novým vystupováním dokazujeme, že se podnik podstatným způsobem vyvíjí," uvedl Winfried Vahland. "Právě naše celosvětová prodejní síť hraje ústřední úlohu pro zviditelnění nové síly značky ŠKODA. Proto je důležité, aby všechna naše zastoupení postupně realizovala nové uspořádání. Dnes byl učiněn první krok tímto směrem," dodal.

Nové showroomy se vyznačují prvky nové architektury, svěžesti a optimalizovanou funkčností. Zastoupení ve Švýcarsku má Škoda už od roku 1992 a aktuálně se firma pohybuje na pátém místě mezi všemi značkami. O úspěšnosti značky svědčí i to, že Octavia Combi se stala minulý rok neprodávanějším combi vozem v této zemi.