Listopad 2009

Studie modelu Yeti v policejní úpravě

20. listopadu 2009 v 19:23 | Mr. L&K |  Zpravodajství
Studie modelu Yeti ve verzi pro městskou policii se představí na výstavě Kola 2009, která probíhá ve dnech 20. - 22. listopadu v Lysé nad Labem.
Jedná se o národní premiéru studie upraveného vozu, který byl připraven na základě častých požadavků ze strany policie.

"Zájem o nejrůznější modifikace našich modelů nás samozřejmě velmi těší. Touto studií Yeti pro městskou policii chceme našim zákazníkům prezentovat jednu z možností úpravy této modelové řady," uvedl Jan Procházka, vedoucí prodeje regionu Česká republika.

Vystavená studie modelu Škoda Yeti 1.8 TSI 118 kW je vybavena všemi důležitými prvky aktivní i pasivní bezpečnosti, systémem ESP, předními, bočními a hlavovými airbagy nebo klimatizací.

Součástí studie policejní modifikace modelu Yeti je i mimořádná výbava v podobě majáku s elektronickým ovládáním, vyhledávacím světlometem, hasicím přístrojem a mříží oddělující zavazadlový prostor.

Včera byl zahájena sériová výroba Superbu combi

10. listopadu 2009 v 18:58 | Mr. L&K
Mladoboleslavská automobilka Škoda v pondělí zahájila sériovou výrobu nejnovějšího modelu Superb combi.
Vůz se vyrábí v závodě v Kvasinách a výrobce čeká stejný nebo i vyšší prodej než u sedanu, jenž si dosud pořídilo 42 000 zákazníků. Prodej tohoto prostorného modelu v karosářské verzi kombi chce automobilka zahájit někdy na konci listopadu.

Za posledních devět let modernizace závodu v Kvasinách dosáhla výše 16 miliard korun.V této továrně se kromě Superbu kombi vyrábí od května model Yeti a delší dobu také model Roomster.

K tomuto prostornému kombiku dodejme, že jeho cena začíná na 589 900,- Kč, nejlepší verze pak stojí něco přes milion korun.